Drukarnia wielkoformatowa - Baner Bunny

Baner reklamowy standard

Baner reklamowy standard

Baner cena

Cena za baner w pełni wykończony, tj. zgrzane i zaoczkowane krawędzie. Podane ceny są cenami netto. Cena nie zawiera kosztów wysyłki.

Złóż zamówienie

Baner standard zdjęcia

baner-cena
baner-reklamowy
druk-banery
tanie-banery

Baner reklamowy czas realizacji

2-3 dni robocze

Baner reklamowy koszt wysyłki

30,00 zł/netto. W jednej paczce zmieści się ok. 30m2 banera.

Baner wymiar

Maksymalna możliwa szerokość banera w jednym kawałku to 500cm. Przy większych formatach banery są łączone z brytów.

Najczęściej zamawiane wymiary banerów standardowych to:

 • baner 2 x 1 m

 • baner 2 x 0,5 m

 • baner 1,5 x 1 m

 • baner 3 x 2 m

 • baner 3 x 1,5 m

 • baner 2 x 1,5 m

Baner reklamowy opis

Jest to materiał typu Frontlite, stworzony specjalnie z myślą o banerach reklamowych które muszą być odporne na trudne warunki atmosferyczne. Wykonany jest on z włókien materiału które są ułożone w siatkę, a następnie włókna te zalaminowane są folią PCV o białej powierzchni matowej lub błyszczącej przystosowany do nadruku jednostronnego. Laminowany nie oznacza że materiał jest dodatkowo zalaminowany po zadrukowaniu. Jest to jeden z procesów przy tworzeniu nośnika.

Materiał o gramaturze 510g/m2 i przeplotem 500x500.

Kolorystyka: CMYK.

Rozdzielczość zadruku: 720 dpi.

Wydruk wykończony poprzez zgrzanie krawędzi i zaoczkowanie co 50cm. Na życzenie Klienta jest możliwość dodatkowego gęstszego oczkowania.

Gotowy baner reklamowy można zamontować poprzez oczka przy użyciu np. opasek zaciskowych tzw. trytytek czy linek/gum. Możliwe jest również wykończenie zadrukowanego banera tzw. tunelami, w które można wsunąć metalowe profile, drewniane kołki czy przeciągnąć linkę.

Przeznaczony do średniookresowej ekspozycji reklamy. Średnia żywotność banera wynosi do kilkunastu miesięcy, a znaczącym czynnikiem warunkującym trwałość jest siła wiatru na jaką narażona jest reklama, dlatego w miejscach gdzie medium narażone jest na silne podmuchy sugeruje się aby korzystać z materiałów powlekanych lub z perforowanych siatek mesh.

Druk wykonywany jest najtrwalszą techniką druku solwentowego tj. twardy solwent. Jego trwałość szacuje się na ok. kilka lat. Jest on odporny na czynniki atmosferyczne, w tym także promieniowanie UV. Do zalet tego rodzaju druku, zalicza się brak konieczności laminowania wydruków. Ponadto, cechuje go odporność na odbarwienia, wodę i ścieranie.

Reklama na tego rodzaju banerze jest jednym z najtańszych sposobów na zareklamowanie swoich towarów, usług lub marki.

Baner reklamowy projekt graficzny

Jeśli potrzebują Państwo wykonać projekt graficzny zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Cennik projektów graficznych

Zamów nie tylko baner sprzedam. Tanie banery

Pozostałe rodzaje dostępnych materiałów banerów

 • Baner Blockout - charakteryzuje się on specjalną czarną przekładką w środku medium, która powoduje że materiał ten nie przepuszcza światła. Jest on również bardziej trwały na przedarcia niż baner standard laminowany. Posiada on również strukturę powierzchni umożliwiającą wydruk po obu stronach nośnika, co daje możliwość wydruku jedno lub dwustronnego. Gramatura: 440g/m2. Najczęstsze zastosowanie: banery dwustronne, ścianki wystawiennicze, roll-up’y, tła nieprzepuszczające światła.

Baner Blockout cena - 60,00 zł/m2

 • Baner Backlit - charakteryzuje się on właściwościami które umożliwiają przepuszczanie i zadowalające rozpraszanie światła, Jego parametry powodują że wydruk na nim jest doskonale nasycony, a barwy dobrze odwzorowane. Gramatura: 510g/m2. Najczęstsze zastosowanie: kasetony i reklamy podświetlane.

Baner Backlit cena - 65,00 zł/m2

Podane ceny są cenami netto. Cena zawiera wydruk oraz wykończenie banera.

Jak poprawnie przygotować plik do druku banera?

 • Plik zapisany w formacie JPEG, TIF lub PDF,

 • Plik przygotowany w palecie kolorów CMYK,

 • W przypadku formatu rastrowego rozdzielczość projektu powinna wynosić nie mniej niż 70 dpi Należy pamiętać aby przy skalowaniu projektu rozdzielczość była proporcjonalnie większa np. jeśli przesłany projekt jest w skali 1:2, wtedy rozdzielczość powinna wynosić 300 dpi. W przypadku formatu wektorowego należy pamiętać ,aby plik miał zachowane właściwego proporcje docelowego wymiaru.

 • Projekt bez żadnych dodatkowych spadów,

 • Należy przyjąć w projekcie min. 5 cm marginesu od krawędzi.

Aby uzyskać głęboką czerń sugerujemy ustawienie składowych CMYK: 100 - 40 - 40 - 40.

Baner Bunny
Baner Bunny

Cześć! 👋🏼 Co możemy dla Ciebie zrobić?

13:07