baner-bunny-logo

Projekty graficzne

Zanim zaczniemy niebywały proces druku, niezbędny jest wyjątkowy projekt! A naszą ambicją jest, aby prace graficzne przygotowane przez nas w pełni Cię satysfakcjonowały.

Ludzie pierwsze wrażenie mogą zrobić tylko raz i z materiałami reklamowymi nie jest inaczej, a nawet sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana, ponieważ niekiedy kreacja graficzna musi przyciągnąć uwagę odbiorcy i wzbudzić przyjazne odczucie w ułamku sekundy inaczej stanie się niezauważona i pominięta dlatego warto zadbać, aby wydrukowany produkt reklamowy był wcześniej dobrze zaprojektowany.

DTP, czyli przygotowanie do druku

Wykonujemy projekty graficzne na wszystkie materiały reklamowe, od drobnej wizytówki po gigantyczne banery, od broszury informacyjnej po kilkuset stronne katalogi produktowe. Nie ma znaczenia czy jest to jeden projekt na roll-up czy spójna kreacja na pokaźny event. Kreatywne pomysły przekierowujemy do każdej zleconej pracy.

Oprócz projektów i składów DTP na drukowane materiały reklamowe specjalizujemy się również w kreowaniu identyfikacji wizualnej dla marek, instytucji, firm oraz produktów, projektowaniu logo, banerów i grafik wyświetlanych w internecie czy tworzeniu spójnych kreacji na social media i serwisy internetowe.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Zlecając projekt materiałów reklamowych możesz je później u nas wydrukować mając pewność pełnej zgodności z wymogami technicznymi druku i ustawień maszyn.

DOŚWIADCZENIE

Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu oraz druku!

KREATYWNOŚĆ

Graficy posiadający odpowiednie umiejętności oraz wiedzę podążający za aktualnymi trendami wyznaczanymi w grafice i ilustracji reklamowej.

Zapraszamy do współpracy!

Baner Bunny
Baner Bunny

Cześć! 👋🏼 Co możemy dla Ciebie zrobić?

21:16