Drukarnia wielkoformatowa - Baner Bunny

Projekty graficzne - wizytówki, logo, banery

Ludzie pierwsze wrażenie mogą zrobić tylko raz i z materiałami reklamowymi nie jest inaczej. Sytuacja staje się wręcz bardziej skomplikowana. Kreacja musi przyciągnąć i wzbudzić przyjazne odczucie w ułamku sekundy. Inaczej stanie się niezauważona i pominięta. Dlatego też projektowanie wizytówek, banerów, plakatów, kalendarza, logo, ulotki powinno uwzględniać każdy najmniejszy detal.

Usługi poligraficzne DTP, czyli przygotowanie do druku

Wykonujemy koncepcje graficzne wszystkich materiałów reklamowych, od drobnej wizytówki po gigantyczne banery, od broszury informacyjnej po kilkuset stronne katalogi produktowe. Naszą specjalnością jest również projektowanie plakatów, ulotek, kalendarzy. Nie ma znaczenia czy jest to jeden projekt na roll-up czy spójna kreacja na pokaźny event. Kreatywne pomysły przekierowujemy do każdej zleconej pracy w ramach usług poligraficznych.

Oprócz składów DTP na drukowane materiały reklamowe specjalizujemy się również w kreowaniu identyfikacji wizualnej dla marek, instytucji, firm oraz produktów. Przygotowujemy i realizujemy, wobec tego projekty banerów, logo grafik wyświetlanych w Internecie oraz tworzymy spójne kreacje na social media i serwisy internetowe.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług poligraficznych DTP?

Zlecając przygotowanie dowolnych materiałów, możesz je później u nas wydrukować mając pewność pełnej zgodności z wymogami technicznymi i ustawień maszyn. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, jeśli chodzi o projektowanie logo, banerów, wizytówek, kalendarzy, ulotek i plakatów. Co ważne, graficy posiadający odpowiednie umiejętności oraz wiedzę stale podążają za aktualnymi trendami wyznaczanymi w grafice i ilustracji reklamowej.

Baner Bunny
Baner Bunny

Cześć! 👋🏼 Co możemy dla Ciebie zrobić?

13:07