Drukarnia wielkoformatowa - Baner Bunny
baner-bunny

BanerBunny

Banery wyborcze - oferta druku materiałów reklamowych WYBORY 2023

Druk banerów wyborczych

Oferta druku materiałów reklamowych WYBORY 2023

Jeśli szukasz materiałów reklamowych, które pomogą Ci w kampanii wyborczej, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wybraliśmy materiały, które warto rozważyć przy wyborze do promowania Twojej kandydatury oraz zachęcą wyborców do oddania głosu na Ciebie.

zapraszamy-do-kontaktu-telefonicznego

Wstęp

Tanie banery wyborcze to jedna z najskuteczniejszych metod promocji kandydatów na różne stanowiska. Dzięki tego typu reklamie, wydrukowanej w drukarni wielkoformatowej, mogą oni dotrzeć do ogromnej ilości ludzi w sposób szybki i efektywny. Banery wyróżniają się nie tylko swoimi dużymi rozmiarami, ale także różnorodną formą i ciekawym wzornictwem. W ofercie druku materiałów reklamowych na wybory 2023 znajdują się także m.in plakaty wyborcze oraz ulotki wyborcze. Plakaty wyborcze, podobnie jak banery, są doskonałym sposobem na zwrócenie uwagi wyborców na danego przedstawiciela. Z kolei ulotki wyborcze to mniejsze, bardziej przejrzyste materiały, pozwalające zawrzeć na nich więcej informacji. Wszystkie te rodzaje materiałów są dostępne w różnych formatach i wykończeniach, dzięki czemu można je dopasować do indywidualnych potrzeb. Warto pamiętać, że głosowanie parlamentarne i samorządowe to bardzo ważny moment w życiu każdego kraju, dlatego warto zainwestować w skuteczną reklamę, która przyciągnie uwagę i zachęci do oddania głosu.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

  • Baner wyborczy

Baner wyborczy to wielkoformatowy nośnik, który jest używany w trakcie kampanii wyborczej. Zazwyczaj jest to duże, kolorowe medium zawierające zdjęcie, nazwę partii i hasła wyborcze. Banery wyborcze są umieszczane w miejscach publicznych, takich jak ulice, place, mosty czy budynki, aby przyciągnąć uwagę wyborców i przekazać im ważne informacje o kandydacie lub partii.

Banery wyborcze są ważnym narzędziem kampanii politycznej, ponieważ umożliwiają na dotarcie do szerokiej publiczności i przekazanie swoich idei i programu wyborczego. Dzięki banerom wyborczym kandydaci i partie mogą zwiększyć swoją widoczność i rozpoznawalność wśród wyborców oraz zbudować swoją markę w trakcie walki wyborczej.Baner wielkoformatowy to bardzo skuteczne narzędzie promocyjne, które ma wiele zalet, w tym:

Wysoka widoczność: Banery wielkoformatowe są duże i kolorowe, co przyciąga uwagę przechodniów i kierowców, nawet z dużej odległości. Dzięki temu można skutecznie przekazywać swoje hasła wyborcze i programy wyborcze.

Skuteczna forma reklamy zewnętrznej: Baner reklamowy jest skuteczną formą reklamy zewnętrznej, ponieważ można je umieszczać w strategicznych miejscach, takich jak skrzyżowania, ronda, place, ulice, parkingi, gdzie są one widoczne dla dużej liczby ludzi.

Trwałość: Baner PCV jest zwykle wykonywany z trwałych materiałów, takich jak winyl, co zapewnia im wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, wiatr i słońce. Dzięki temu banery wyborcze mogą być wykorzystywane przez długi czas.

Kosztowo efektywne: Banery wielkoformatowe są stosunkowo niedrogie w porównaniu z innymi formami reklamy, takimi jak reklamy telewizyjne czy radiowe. Mogą przekazywać swoje hasła wyborcze i programy wyborcze szerokiej publiczności, bez konieczności ponoszenia dużych kosztów.

Możliwość personalizacji: Banery wielkoformatowe mogą być łatwo spersonalizowane, dzięki czemu można wykorzystać je do przekazywania swojego unikalnego przekazu i stylu. Dzięki temu banery wyborcze mogą być efektywnym narzędziem budującym rozpoznawalność.

Specyfikacja druku banerów na wybory w naszej drukarni:

- wysokiej jakości druk solwentowy
- odporny materiał Frontlite laminowany 440g.
- zaoczkowane co 50cm, bez zgrzewania

Czas realizacji: ok. 4 dni roboczych

Cena banera na wybory: 15,90 zł/m2 przy zamówieniu powyżej 100m2

  • Ulotki wyborcze

Ulotka wyborcza to drukowana broszura, zazwyczaj w formacie A5, A6 lub DL, używana do promowania w trakcie wyborczej batalii. Ulotki wyborcze zawierają zwykle informacje o kandydacie lub partii, ich programie wyborczym, planach na przyszłość oraz wezwania do głosowania.

Ulotki wyborcze są zwykle dystrybuowane w miejscach publicznych, takich jak ulice, place, parki, domy mieszkalne, kioski itp., przez wolontariuszy lub członków partii politycznej. Mogą też być rozsyłane pocztą lub zostawione w skrzynkach pocztowych.

Ulotki wyborcze są skutecznym narzędziem kampanii, ponieważ umożliwiają dotarcie do szerokiej publiczności i przekazanie im swoich idei i programu wyborczego. Dzięki ulotkom wyborczym wyborcy mogą dowiedzieć się więcej o kandydacie lub partii, co może pomóc im podjąć decyzję o głosowaniu.

druk-ulotki-wyborcze

Ulotki wyborcze są jednym z najpopularniejszych narzędzi kampanii wyborczych i mają wiele zalet, w tym:

Niski koszt: Ulotki wyborcze są stosunkowo niedrogie w produkcji, co czyni je korzystnym narzędziem dla kandydatów i partii politycznych, zwłaszcza tych z mniejszym budżetem kampanii.

Łatwa dystrybucja: Ulotki wyborcze są łatwe do dystrybucji, można je rozdawać w miejscach publicznych, na ulicach, w skrzynek pocztowych, w kawiarniach czy też na spotkaniach z wyborcami. To pozwala na efektywne dotarcie do wyborców i przekazanie im swoich idei i planów.

Szeroki zasięg: Ulotki wyborcze mogą dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców, w tym także do osób, które nie korzystają z Internetu czy też nie śledzą mediów społecznościowych. To ważne, ponieważ umożliwia dotarcie do bardziej zróżnicowanego grona wyborców.

Personalizacja: Ulotki wyborcze mogą być łatwo spersonalizowane i dostosowane do potrzeb i preferencji danej grupy wyborców, co zwiększa ich skuteczność.

Możliwość wielokrotnego użytku: Ulotki wyborcze można łatwo przechowywać i wykorzystać wiele razy.

Możliwość zawarcia szczegółowych informacji: Ulotki wyborcze pozwalają na zawarcie szczegółowych informacji dotyczących kandydata lub partii politycznej, co jest korzystne dla wyborców, którzy chcą poznać dokładniejsze informacje o programie wyborczym czy planach na przyszłość.

Specyfikacja druku ulotek:

- papier: kreda mat/błysk 130g.
- druk jedno lub dwustronny

Czas realizacji: ok. 2 dni robocze

Ceny ulotki na wybory:

cennik-ulotki-wyborczePodane zostały przykładowe nakłady i formaty. Zapytaj również o wycenę dla innych nakładów i formatów.

  • Plakaty wyborcze

Dlaczego warto wybrać plakaty wyborcze:

Drukowane są na papierze, a następnie rozwieszane na specjalnych nośnikach na ulicach i innych miejscach publicznych w trakcie kampanii wyborczej. Papierowe postery wyborcze są popularne ze względu na ich stosunkowo niski koszt produkcji i łatwość drukowania.

Mogą być drukowane w różnych formatach, a także zawierać różne informacje, w tym zdjęcia, logo partii, hasła wyborcze, informacje o programie wyborczym i innych wydarzeniach związanych z kampanią.

Są jednak one mniej trwałe niż banery wyborcze wykonane z materiałów trwałych, takich jak PCV, ponieważ mogą łatwo ulec zniszczeniu, szczególnie podczas złych warunków pogodowych, takich jak deszcz czy wiatr, co może skutkować koniecznością częstego wymieniania ich na nowe.

Ta forma promocji jest często wykorzystywana w kampaniach wyborczych na poziomie lokalnym i regionalnym, gdzie koszty produkcji i dystrybucji materiałów reklamowych są mniejsze niż w kampaniach na poziomie krajowym.

druk-plakatow-wyborczych

Zalety papierowego plakatu wyborczego to przede wszystkim:

Koszt: Są zwykle tańsze w produkcji niż banery wykonane z PCV, co czyni je bardziej dostępnymi dla ograniczonych budżetów.

Dostępność: Łatwe do druku i dystrybucji, co pozwala na szybkie i skuteczne promowanie.

Wielkość: Łatwe do dostosowania do różnych rozmiarów i kształtów, co pozwala na ich umieszczenie w różnych miejscach, takich jak latarnie, słupy czy ściany budynków.

Elastyczność: Pozwalają na łatwe aktualizowanie informacji w trakcie kampanii, na przykład poprzez dodanie nowych zdjęć lub informacji o nowych wydarzeniach związanych z wyborami.

Oddziaływanie: Skuteczny sposób na dotarcie do szerokiej publiczności i przekazanie jej informacji o kandydacie lub partii, a także na zwiększenie zaangażowania wyborców w proces wyborczy.

Specyfikacja druku plakatów:

- papier: kreda mat/błysk 130g.
- druk jednostronny

Czas realizacji: ok. 2 dni robocze

Ceny plakatów na wybory: 

cennik-plakat-wyborczy

napisz-na-whatsapp

  • Rollup do wewnątrz (Indoor)

Roll-up wystawienniczy jest bardzo praktycznym nośnikiem reklamowym. Bezproblemowy transport oraz szybkie i łatwe ustawienie w dowolnym miejscu, gdzie jest potrzebny. 


Do czego przydatny może być roll-up w kampanii przedwyborczej?

Roll-up wystawienniczy może być bardzo przydatny w kampanii przedwyborczej jako nośnik reklamowy, który przyciąga uwagę potencjalnych wyborców w sposób profesjonalny i atrakcyjny wizualnie.

Roll-up może być wykorzystywany jako element dekoracyjny i promocyjny podczas wieców i spotkań wyborczych, konwencji partii politycznych oraz innych wydarzeń związanych z kampanią. Dzięki swojej praktyczności i łatwości montażu, roll-up wystawienniczy umożliwia szybkie ustawienie i prezentację materiałów wyborczych w dowolnym miejscu.

W ramach kampanii przedwyborczej, roll-up wystawienniczy może być wykorzystywany do prezentacji programu wyborczego, hasła wyborczego, wizerunku kandydatury lub logotypu partii politycznej. Dzięki dużej powierzchni reklamowej i możliwości druku wysokiej jakości grafik, roll-up wystawienniczy umożliwia atrakcyjne i skuteczne przekazywanie informacji wyborczych.

rollup-wyborczy

Specyfikacja roll-upów do użytku wewnętrznego:

Materiał grafiki: dedykowany do systemów wystawienniczych Stoplight
Dostępne wymiary: 85x200cm i 100x200cm

Czas realizacji: ok. 2 dni robocze

Ceny rollupów wewnętrznych:

cennik-rollup-wyborczy

  • Rollup na zewnątrz (Outdoor)

Czym jest rollup przystosowany do warunków zewnętrznych?

Jest to nośnik reklamowy wykonany z anodowanego, solidnego aluminium i wyposażony w precyzyjną regulację naprężenia wydruków. Górne listwy zaciskowe oraz dolna część wydruku zostały wykonane z wytrzymałej taśmy 3M, co zapewnia trwałe i stabilne przymocowanie grafiki. Szerokie i stabilne stopy nośnika posiadają otwory umożliwiające przyszpilenie do gruntu (w zestawie znajdują się szpilki). Drążek nośnika posiada sprężynę umożliwiającą odchylanie się grafiki z wiatrem, co chroni ją przed uszkodzeniem. Produkt jest bardzo elegancki, wykonany z wysokiej jakości materiałów, a w komplecie znajduje się wielowarstwowa, usztywniana torba z suwakiem, śrubokręt oraz instrukcja montażu.

Cechy rollup outdoor:

- Zadruk dwustronny
- Posiada duże, zdejmowalne podwójne stopy, które przekręcają się i blokują, zapewniając dodatkową stabilność nośnika. Dzięki temu rozwiązaniu, nośnik jest bardziej odporny na wiatr oraz trudniejsze warunki atmosferyczne.
- Maszt trzyczęściowy typu bungee
- Może zostać przypięty do podłoża, ponieważ w zestawie znajdują się specjalne szpilki, które umożliwiają przyszpilenie nośnika do podłoża.

Wytrzymałość na wiatr:
- Skala Beauforta 5 przy zamocowaniu (18-24mph/29-38kmh)
- Skala Beauforta 2 przy braku zamocowania (4-7mph/6-11kmh)

W zestawie z torbą transportową.

rollup-outdoor

Czas realizacji: ok. 3 dni robocze

Ceny rollupów zewnętrznych:

wymiar 85 x 200cm: 899 zł netto
wymiar 100 x 200cm: 999 zł netto

  • Potykacz na zewnątrz (Outdoor)

- z pojemnikiem z tworzywa sztucznego

Nośnik reklamowy ten został specjalnie zaprojektowany do użytku zewnętrznego, jest wyjątkowo odporny na wiatr. Dwustronna rama aluminiowa zatrzaskowa, zamocowana na sprężynach, jest stabilnie umocowana na plastikowej podstawie, wypełnionej wodą lub piaskiem, wyposażonej w kółka oraz uchwyt do łatwego przemieszczania. W zestawie znajdują się również dwa arkusze folii antyrefleksyjnej z PCV, które chronią grafikę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki tym właściwościom nośnik reklamowy jest niezwykle trwały i nadaje się do ekspozycji na zewnątrz budynków przez długi czas.

potykacz-outdoor

Czas realizacji: ok. 2 dni robocze

Ceny potykacza zewnętrznego z pojemnikiem:

Format B2 (wymiar grafiki: 50 x 70 cm, wysokość: 104 cm, waga: 13 kg): 419 zł netto
Format A1 (wymiar grafiki: 60 x 85 cm, wysokość: 122 cm, waga: 14 kg): 529 zł netto
Format B1 (wymiar grafiki: 70 x 100cm, wysokość: 133 cm, waga: 18 kg): 765 zł netto

- na stalowych nogach

Ramka aluminiowa z mechanizmem zatrzaskowym, osadzona na sprężynach i wyposażona w stalowe nogi o długości 90 cm, zapewniająca stabilność i bezpieczeństwo grafiki w trudnych warunkach pogodowych. Całkowita waga systemu wynosi 19 kg. W zestawie znajdują się dwie arkusze antyrefleksyjnej folii PCV, chroniące grafikę przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych.

potykacz-outdoor-stalowe-nogi

Czas realizacji: ok. 2 dni robocze

Ceny potykacza zewnętrznego z pojemnikiem:

Format B1 (wymiar grafiki: 70 x 100cm, wysokość: 128 cm, waga: 19 kg): 589 zł netto

zapraszamy-do-kontaktu

  • Flagi wyborcze (system Zoom+)

Powszechnie stosowany, wszechstronny i lekki system flagowy z wykończeniem w kolorze czarnym, składający się z masztów wykonanych z włókna szklanego. Każda flaga może posiadać jedną z trzech dostępnych opcji kształtu grafiki. Doskonale sprawdza się jako narzędzie reklamowe i znajduje zastosowanie zarówno w ekspozycjach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Możliwe jest zamówienie grafiki na flagę o różnych rozmiarach - od niewielkich do bardzo dużych - z opcją jedno- lub dwustronnego druku (dostępne w wariantach małej, średniej i dużej).

Cechy systemów flagowych:

- Oferta obejmuje cztery różne wysokości masztów: mały (2,8 m), średni (3,4 m), duży (4,5 m) i bardzo duży (5,6 m),
- Maszty wykonane są z jednego kawałka pełnego włókna, co zapewnia wytrzymałość i stabilność.
- Klienci mają możliwość wybrać spośród trzech różnych kształtów flag. Dodatkowo, oferujemy szeroki wachlarz podstaw, które pasują do każdej powierzchni.
- System flagowy jest idealny do ekspozycji na otwartej przestrzeni, utrzymując stabilność nawet przy wietrze o prędkości do 29 km/h.

Specyfikacja flag wyborczych z masztem:

Materiał: Maszt z włókna szklanego
Grafika: Jednostronna lub dwustronna
Montaż grafiki: Tunel

Dostępne wymiary:

wymiary-flagi-wyborczej

Czas realizacji: ok. 4 dni robocze

Cena kompletu (maszt + wydruk flagi):

cennik-flagi-wyborczej

Ceny podstaw i obciążeń do masztów flagowych:

podstawy-flagi-wyborczej

Opis dostępnych podstaw i obciążeń:

Podstawa Concrete Base

Ciężka betonowa podstawa stanowi doskonałą stabilizację dla systemów flagowych o różnych rozmiarach. Jest ona kompatybilna z flagami o wysokości do 4,10 m oraz odporna na wiatr o prędkości 21-29 km/h (skala Beauforta 4). Właściwości betonu zapewniają solidną i trwałą konstrukcję, która zapewni bezpieczeństwo i stabilność Twojego systemu flagowego.

Podstawa Square Base

Model Square Base cieszy się największą popularnością wśród systemów flagowych z serii Zoom+! Jest dostępny w dwóch wariantach wagowych: 9 i 13 kg, a wykonany został z czarnej blachy stalowej o satynowym wykończeniu. Subtelny design pozwoli Ci na eleganckie eksponowanie flagi i przekazywanie swojego przesłania. Podstawa jest idealna zarówno do użytku wewnątrz jak i na zewnątrz.

Podstawa Large Cross Base

Cross Base to doskonałe uzupełnienie Twojego systemu flagowego, dzięki swojej dyskretnej konstrukcji, która pozwala skupić uwagę na przekazywanej wiadomości na grafice. Jest to składana, lekka i przenośna podstawa, co umożliwia łatwe rozłożenie, przechowywanie i transportowanie jej w dowolnym miejscu. Dzięki temu Twoja flaga będzie zawsze w towarzystwie solidnego i praktycznego rozwiązania.

Podstawa Large Water Base

Ciężka podstawa wodna to doskonałe rozwiązanie dla flag, które wymagają maksymalnej stabilności i wytrzymałości. Zaprojektowana do użytku na płaskich powierzchniach, ta podstawa wodna może pomieścić aż 30 litrów wody, co zapewnia znaczną stabilność nawet w nieprzewidywalnych warunkach atmosferycznych. Wykonana z wytrzymałych materiałów, solidna i stylowa konstrukcja podstawy gwarantuje długą żywotność. Podpora flagi obraca się na wietrze, co pozwala na ruch i jednocześnie zwiększa stabilność całego systemu.

Obciążenie Weight Ring

Weight Ring to idealne rozwiązanie, które zapewnia dodatkowe wsparcie dla Twojej flagi. Jest on zazwyczaj stosowany z podstawami Cross Base lub Square Base, aby zwiększyć stabilność systemu flagowego, szczególnie w przypadku niepewnej pogody. Dzięki pojemności obciążnika wynoszącej 6 l, możesz mieć pewność, że Twoja flaga pozostanie na swoim miejscu, nawet w warunkach wiatru.

wyslij-zapytanie

  • Namioty wyborcze

Planujesz ważne wydarzenie na świeżym powietrzu i obawiasz się, że niesprzyjające warunki atmosferyczne mogą popsuć zabawę? Rozwiązaniem tego problemu jest łatwy w montażu, lekki i solidny namiot aluminiowy. Nasz produkt, namiot Zoom Tent składa się i rozkłada w ciągu kilku minut,
bez konieczności korzystania z narzędzi. Oferujemy również możliwość wydruku personalizowanego dachu, pełnych ścian lub pół ścian, tak aby Twoje wydarzenie wyróżniało się spośród innych. Namiot Zoom Tent jest dostępny w różnych rozmiarach, aby sprostać Twoim indywidualnym potrzebom.
Dzięki naszemu namiotowi Twój event zawsze będzie udany, niezależnie od pogody!

Elementy składowe namiotu:

elementy-skladowe-namiotu-wyborczego

Czas realizacji: ok. 4 dni robocze

Ceny poszczególnych części namiotu wyborczego: