Drukarnia wielkoformatowa - Baner Bunny
baner-bunny

BanerBunny

Dlaczego warto korzystać z rollupów reklamowych?

Dlaczego warto korzystać z rollupów reklamowych?

Czym jest Rollup?

Rollupy to bardzo popularna forma reklamy wewnętrznej, która składa się z niewielkiego, solidnego stojaka i kasety do której zwijaja się wydruk. Rollupy posiadają w zestawie torbę transportową. Są bardzo wygodne w przechowywaniu, łatwe w transporcie. a dzięki prostej konstrukcji również szybkie w montażu, co czyni je idealnym narzędziem marketingowym. W tym artykule przedstawimy kluczowe powody, dla których warto korzystać z systemów reklamowych.

Mobilność

Roll-upy są bardzo praktyczne i poręczne! Lekkie, łatwe do przenoszenia, pakowania i transportu. Z łatwością można je złożyć i przewieźć w samochodzie, dzięki temu można je łatwo przewieźć z jednego miejsca do drugiego. Bez problemu rozłożysz je w kilka minut co jest szczególnie ważne podczas organizowania imprez lub wystaw. 

Skuteczność reklamowa Twojej firmy

Roll up jest bardzo skutecznym narzędziem marketingowym i promocyjnym, ponieważ są łatwe do zauważenia i przyciągają uwagę potencjalnych Klientów. Dzięki wykorzystaniu rollupa można zwiększyć zainteresowanie swoją marką, promować nowe produkty lub usługi, a także przyciągnąć Klientów na targach i konferencjach. Stojak reklamowy to idealne narzędzie, jeśli chcesz wyróżnić się na tle konkurencji.

Wysoka jakość wydruku i materiału

Wysokiej jakości nadruk wykonany jest na materiale dedykowanym do systemów wystawienniczych Blockout, dzięki temu reklama na roll-upie jest wyjątkowo atrakcyjna, czytelna i wyraźna, co zwiększa jej skuteczność.

*Dbając o najwyższą jakość nie korzystamy z banera Frontlite. 

Wielokrotność użytku:

Roll-upy wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dlatego są wytrzymałe i mogą być wielokrotnie używane, dzięki temu ​​są ekonomiczne i mogą być stosowane przez wiele lat.

Oferowane wymiary i typy rollupów:

wymiary: 85 x 200 cm, 100 x 200 cm, 120 x 200 cm, 150 x 200 cm, 200 x 200 cm.

Przykładowe realizacje i cennik znajdziesz na naszej stronie internetowej.

stojak-reklamowy


O czym należy pamiętać przygotowując plik do druku i przesyłając go do drukarni:

  • Dostosowanie projektu do formy rollupu: Należy pamiętać, że rollup to forma baneru, który jest rozwijany z góry do dołu, dlatego ważne jest, aby projekt był odpowiednio dostosowany do tej formy. Trzeba zadbać o to, aby ważne informacje i elementy graficzne znajdowały się w górnej części, gdzie będą dobrze widoczne.
  • Uwzględnienie naddatku: U dołu projektu należy dodać 2,5cm naddatku grafiki, aby wydruk w całości chował się w kasecie.
  • Obsługiwane formaty: jpg, tiff lub pdf
  • Rozdzielczość: min. 150 dpi
  • Kolorystyka: CMYK

Jeśli nie jesteś pewien, czy Twoja grafika jest odpowiednia, podeślij ją do nas abyśmy mogli ją sprawdzić przed wydrukowaniem.

Zaufaj doświadczonemu grafikowi, który stworzy odpowiedni projekt graficzny dla Ciebie.
Zapoznaj się z cennikiem przygotowania graficznego: https://banerbunny.pl/projekty-graficzne/

Podsumowanie

Rollup to bardzo skuteczna forma reklamy wewnętrznej, która składa się z niewielkiego stojaka i zwijającej się grafiki. Rollupy są bardzo praktyczne, łatwe w transporcie i przechowywaniu, Dzięki wykorzystaniu rollupów można zwiększyć zainteresowanie swoją marką, promować nowe produkty lub usługi, a także przyciągnąć Klientów na targach i konferencjach. Warto zainwestować w rollup reklamowy oraz zadbać o wyrazisty design projektu, to gwarancja wyróżnienia się na tle konkurencji i zwiększenie skuteczności swoich działań marketingowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.
Zamów już dziś, a wysyłka będzie możliwa nawet jutro!

Dobierzemy odpowiedni rollup do Twoich indywidualnych potrzeb.
Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź mailowo. 
tel. 516 964 323
mail: biuro@banerbunny.pl

Baner Bunny
Baner Bunny

Cześć! 👋🏼 Co możemy dla Ciebie zrobić?

13:07