Drukarnia wielkoformatowa - Baner Bunny
baner-bunny

BanerBunny

Wybierz lekkość, elastyczność i elegancje - wybierz wystawiennicze ścianki tekstylne!

Wybierz lekkość, elastyczność i elegancje - wybierz wystawiennicze ścianki tekstylne!

Wstęp

Oferujemy wysokiej jakości ścianki tekstylne Formulate to system wystawienniczy z grafiką materiałową. Sprawdzi się na stoisku targów reklamowych. Must have targowy

Czym jest ścianka tekstylna Formulate?

Ścianka tekstylna to rodzaj systemu reklamowego składającego się z aluminiowej ramy oraz mocowanego na niej materiału tekstylnego z nadrukowaną grafiką. Główną zaletą tych ścianek reklamowych jest ich lekkość i elastyczność, co umożliwia komfortowy transport, wygodne przenoszenie systemu wystawienniczego i szybki montaż w wybranym miejscu. 

Na jakim materiale wykonana jest grafika i jakie są jej zalety?

Materiał grafiki tekstylnej ścianki to tkanina poliestrowa Display Stretch o gramaturze 260g. Wydruk na nim doskonale oddaje jakość kolorów oraz jest niezwykle trwały. Dzięki temu ścianka tekstylna to idealna propozycja wystawowa na różnego rodzaju targi, stoiska promocyjne, sale konferencyjne. Niezbędnik targowy i must have każdej firmy promujących się na tych eventach.

Wydruk na ściankę tekstylną może być jedno lub dwustronny i wykonywany jest sublimacją. Ścianki tekstylne to zarówno łatwość w montażu jak i demontażu, bez problemu, mając niewiele czasu możesz naciągnąć bez zagniecenia tkaninę na stabilny ekspozycyjny stelaż, a po wydarzeniu spakować ją do niewielkiej torby transportowej. Co jeśli grafika się zabrudzi? Możesz ją po prostu wyprać, dzięki czemu masz możliwość stosowania jej wielokrotnie i przez dłuższy czas.
Jeśli potrzebujesz nowej grafiki, zamawiasz wykonanie samego samego nadruk na materiale bez konieczności wymiany całego stelażu. 

Z czego wykonany jest stelaż i jak rozkładać konstrukcję?

Stelaż konstrukcji ścianki tekstylnej wykonany jest z wysokiej jakości lekkich aluminiowych rurek o śr. 30 mm. Elementy bez użycia jakichkolwiek narzędzi montuje się na "click" i każdy będzie sobie stanie poradzić. Naciągamy wydruk, przez niektórych Klientów zwany również pokrowcem i gotowe mamy nasza ściankę reklamową tekstylną :)

Jaki kształt i wymiar konstrukcji jest dostępny?

Istnieje kilka kształtów ścianek tekstylnych, w tym najpopularniejsze są ścianka tekstylna prosta i ścianka tekstylna łukowa. Ścianki te dostępne są w różnych rozmiarach. Występujące szerokości to 200 cm, 240 cm, 300 cm, 400 cm, 500 cm, a nawet 600 cm, a ich wysokość jest stała i wynosi 240cm. Na życzenie Klienta możliwe jest również wykonanie również konstrukcji w indywidualnym kształcie i rozmiarze.

ścianka tekstylna łukowa

Gdzie znajdę znajdę ofertę oraz zdjęciami z przykładowymi ściankami?

Naszą ofertę tekstylnych ścianek wystawienniczych z atrakcyjną ceną i zdjęciami z przykładowych realizacji znajdziesz na naszej stronie internetowej. 

Link: Ścianka tekstylna prosta
Link: Ścianka tekstylna łukowa

Jak odpowiednio przygotować plik do druku?

Na naszej stronie są dostępne szablony do wykonania projektu na wszystkie wymiary ścianek.
Projekt, jeśli nie zawiera zdjęć, najlepiej będzie przygotować w formacie wektorowym.
Dla naszych Klientów wykonujemy również projekty graficzne, a koszt takiej usługi wynosi 80 zł netto.

więcej informacji na temat cen przygotowania graficznego znajdziesz: Cennik projektów graficznych

Jakie są dodatkowe akcesoria do ścianki reklamowej?

Aby korzystać z ścianki konferencyjnej nie potrzeba żadnych dodatkowych akcesoriów, wystarczy sama konstrukcja i wydruk, które spakowane są w niewielkiej torbie transportowej. Ewentualnie naszą ściankę reklamową możemy dodatkowo wzbogacić dzięki zastosowaniu oświetlić lub skomponować całego stoisko reklamowe. W ofercie dostępne są również trybunki / lady, rollupy, stojak informacyjne i na ulotki, wolnostojące kasetony podświetlane czy różnego rodzaju podwieszenia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ścianek reklamowych.
Sprawdź tę idealną, przystępna i estetyczną alternatywę dla magnetyczny ścianek POP-UP.

Baner Bunny
Baner Bunny

Cześć! 👋🏼 Co możemy dla Ciebie zrobić?

13:07