Drukarnia wielkoformatowa - Baner Bunny

Katalogi reklamowe

Katalogi

Druk katalogów online

Jest coś wyjątkowego w przeglądaniu wydrukowanego katalogu produktowego lub reklamowego. To pierwszy krok na drodzę kupującego.,

Zaprezentuj swojemu Klientowi bogato uszlachetniony i zdobiony katalog, z którym będzie chciał się zapoznać. Niech będzie to wyjątkowa prezentacja Twoich produktów i oferty.

Katalog reklamowy cena

Cena druku katalogów uzależniona jest od jego specyfikacji, abyśmy mogli przygotować ofertę potrzebujemy następujących informacji:

  • rodzaj katalogu tj. szyty, klejony czy spiralowany,

  • format,

  • papier okładki i środka,

  • liczba stron,

  • dodatkowe uszlachetnienia (opis dostępnych uszlachetnień poniżej),

  • nakład.

Druk katalogów tanio

W oparciu o przesłane informacje postaramy się zaproponować jak najbardziej atrakcyjną cenę oraz doradzimy w kwestiach technicznych odnośnie oprawy, gramatury i rodzajów papierów oraz w wyborze optymalnych uszlachetnień.

Realizacje

katalog-spiralowany
katalog-szyty

Katalog szyty czy klejony

Katalog szyty to idealny wybór jeśli jego objętość ma nie więcej jak 60 stron. Możesz wybrać pomiędzy tradycyjnym szycie płaskim po dłuższym lub krótszym boku albo zdecydować się na zszywki oczkowe pozwalające na łatwe umieszczenie katalogu np. w segregatorze biurowym.

Katalog klejony zalecany jest gdy objętość Twojego katalogu przekracza 60 stron. Trwałe klejenie klejem PUR sprawi, że kartki nie będą wypadać nawet pomimo niezbyt łagodnemu potraktowaniu, a grzbiet katalogu na długo będzie solidny i elastyczny.

Katalog spiralowany

Ten rodzaj oprawy sprawi, że Twój katalog nawet gdy jest bardzo obszerny będzie prezentował się bardziej subtelnie. Polecany szczególnie podczas częstej prezentacji treści np. podczas targów. Wygodne otwieranie jest sporym ułatwieniem, a ładnie dobrana spirala nadaje katalogi wyjątkowy wygląd.

Wybór papieru

Katalogi drukowane są na powlekanym papierze kredowym matowym i błyszczącym, niepowlekany offsetowym, ekologicznym niepowlekanym wyprodukowanym w 100% z makulatury i z certyfikatem FSC oraz na innych wybranych papierach.

Postaw na EKO!

Wydrukuj swój katalog na certyfikowanym ekologicznym papierze w 100% wyprodukowanym z makulatury i pokaż swoim Klientom że stawiasz na EKO!

W naszej ofercie znajdziesz paletę papierów niepowlekanych Nautilus Classic, SuperWhite i Coocon offset oraz powlekanych Coocon Silk ponadto druk na wyżej wymienionych papierach odbywa się z wykorzystaniem farb biodegradowalnych co pozwala na oznakowanie wykonanych wydruków certyfikatem FSC.

Wybierając EKO papier, pokaż że Twój katalog jest tylko nadzwyczajny, ale także “zielony” i dodaj jedną z poniższych informacji oraz dodatkowo EKO logo.

"wydrukowane na ekologicznym papierze recyklingowym"
"drukowane przy użyciu farb biodegradowalnych"
"druk na papierze wyprodukowanym w 100% z makulatury"

eco-friendly-logo

Możliwe uszlachetnienia

Zapoznaj się z możliwymi uszlachetnieniami.

Introligatornia i uszlachetnienia

Projekt graficzny

Jeśli nie posiadasz jeszcze złożonego projektu folderu swojej firmy możesz na nas liczyć!

Zajmujemy się składem wielostronnicowych broszur, opracowaniem layout'u, tworzeniem ilustracji i dostosowaniem zdjęć produktów oraz projektem okładki.

Zapoznaj się z naszym cennikiem projektów graficznych

Cennik projektów graficznych
Baner Bunny
Baner Bunny

Cześć! 👋🏼 Co możemy dla Ciebie zrobić?

13:07