Drukarnia wielkoformatowa - Baner Bunny

Ścianki

Świadomość współczesnych przedsiębiorstw odnośnie nowoczesnych form marketingu stale się poszerza. Jest to korzystny trend, tym bardziej w czasach, w których konkurencja w wielu branżach jest bardzo duża. Ważne jest ciągłe docieranie do coraz to nowszych odbiorców, a co za tym idzie, do nowych klientów. Jedną z form innowacyjnego marketingu są standy reklamowe. Ścianki wystawiennicze składane charakteryzują się przede wszystkim swoją wytrzymałością oraz atrybutami wizualnymi. Dzięki swoim dużym rozmiarom przyciągają wzrok, a zamieszczane wewnątrz slogany i hasła łatwo są zapamiętywane przez losowych przechodniów. Popularnym rozwiązaniem jest ścianka tekstylna oraz reklamowa składana.

Skuteczna reklama

W aspekcie marketingu bardzo ważna jest jego skuteczność i efektywność. Koszty realizowanych czynności muszą się zwracać. Docieranie do nowych klientów na początek generuje niewielkie straty, ale z czasem powraca do naszego budżetu ze zdwojoną siłą. W naszym sklepie internetowym stawiamy na jakość. Stand, ścianka reklamowe tekstylna, składana czy wystawiennicza dostępna w naszej ofercie to gwarancją niezawodności. Oprócz swojej wytrzymałości, jest także łatwe w montażu.

Zamontowane standy reklamowe mogą pozostawać w niezmienionej lokacji przez wiele miesięcy. Dzięki swoim wyjątkowym cechom kolory się nie ścierają, a sam obiekt nie ulega uszkodzeniom. Zarówno stand, jak i ścianka reklamowa składana, wystawiennicza czy tekstylna wykazuje dużą odporność na zmieniające się warunki atmosferyczne. Skrajne upały czy ujemne temperatury, opady deszczu czy śniegu - żaden z powyższych czynników nie stanowi problemu dla naszych innowacyjnych rozwiązań marketingowych.

Rodzaje ścianek

Oprócz podstawowego podziału na warianty wystawiennicze czy składane, nasi eksperci wytypowali również trzy podkategorie, do których należą ścianki:

  • banerowe,
  • tekstylne proste,
  • tekstylne łukowe,

Każde z rozwiązań wystawienniczych lepiej sprawdzi się w innej lokalizacji. Jeżeli nie jesteś pewny, na którą z dostępnych opcji powinieneś się zdecydować, zachęcamy do kontaktu. Nasi eksperci zadadzą konkretne pytania i pomogą Ci wybrać optymalne standy dla Twoich indywidualnych preferencji oraz potrzeb.

scianka banerowa
ścianka banerowa
scianka tekstylna prosta
ścianka tekstylna prosta
scianka tekstylna lukowa
ścianka tekstylna łukowa
Baner Bunny
Baner Bunny

Cześć! 👋🏼 Co możemy dla Ciebie zrobić?

13:07